0460121141-11-A0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0460121141-11-A0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0460121141-11-A0-D
תיאור
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כתום ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
צבע
כתום
אורך
11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
צבע חלופי
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE