0460121141-12-G9
מק"ט מוצר של DigiKey
0460121141-12-G9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0460121141-12-G9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
ירוק
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
:‏ במלאי80
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN