0500798000-12-Y6-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0500798000-12-Y6-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0500798000-12-Y6-D
תיאור
12" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צהוב 26AWG מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
26AWG
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
צהוב
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
35.4 מיקרו-אינץ' (0.90 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לשקע
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
376 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
:‏ במלאי79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
:‏ במלאי938
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
:‏ במלאי449
3" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
4" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
5" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
6" PRE-CRIMP 1853 YELLOW