0503948051-12-B6
מק"ט מוצר של DigiKey
0503948051-12-B6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0503948051-12-B6
תיאור
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור 26AWG מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
26AWG
יצרן
Molex
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
שחור
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
250 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
:‏ במלאי301
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
:‏ במלאי660
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
:‏ במלאי68
12" PRE-CRIMP 3049 RED
:‏ במלאי332
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP 3049 BLACK
:‏ במלאי990
3" PRE-CRIMP 3049 BLACK
4" PRE-CRIMP 3049 BLACK
5" PRE-CRIMP 3049 BLACK
6" PRE-CRIMP 3049 BLACK