MPL-AL4020-1R5
מק"ט מוצר של DigiKey
1589-MPL-AL4020-1R5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1589-MPL-AL4020-1R5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPL-AL4020-1R5
תיאור
FIXED IND 1.5UH 6.4A 14.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH לא מסוכך יצוק משרן 6.4 A ‎14.5mOhm‎ 2-SMD
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎14.5mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 155°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
2-SMD
השראות
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7.1A