MPL-AL5030-1R2
מק"ט מוצר של DigiKey
1589-MPL-AL5030-1R2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPL-AL5030-1R2
תיאור
FIXED IND 1.2UH 10A 8 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.2 µH לא מסוכך יצוק משרן 10 A 8mOhm 2-SMD
מודלים EDA/CAD
MPL-AL5030-1R2 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
8mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
14A