MPL-AL5030-1R5
מק"ט מוצר של DigiKey
1589-MPL-AL5030-1R5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1589-MPL-AL5030-1R5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1589-MPL-AL5030-1R5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPL-AL5030-1R5
תיאור
FIXED IND 1.5UH 9A 9.7 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.5 µH לא מסוכך יצוק משרן 9 A ‎9.7mOhm‎ 2-SMD
התנגדות DC‏ (DCR)
‎9.7mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 155°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
12.5A