MPL-AY1265-1R2
מק"ט מוצר של DigiKey
1589-MPL-AY1265-1R2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPL-AY1265-1R2
תיאור
FIXED IND 1.2UH 24A 1.8 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 µH לא מסוכך יצוק משרן 24 A ‎1.8mOhm‎ 2-SMD, J-Lead
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.8mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 155°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
השראות
גודל / מידה
אורך 0.531‏ אינץ' x‏ רוחב 0.496‏ אינץ' (13.50 מ"מ x‏ 12.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
37A