BLM21PG331SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5988-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5988-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5988-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21PG331SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1.5A 70mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM21PG331SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
70mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz