LQM2HPN4R7MGCL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-7783-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-7783-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-7783-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM2HPN4R7MGCL
תיאור
FIXED IND 4.7UH 800MA 225 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 800 mA ‎225mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM2HPN4R7MGCL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎225mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
25MHz
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
חומר - ליבה
מארז ההתקן של הספק
1008 (2520 מטרי)
השראות
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%