1277AS-H-3R3M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10593-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10593-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10593-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1277AS-H-3R3M=P2
תיאור
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.8 A ‎126mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1277AS-H-3R3M=P2 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.1A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎126mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%