BLA31BD221SN4D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10659-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10659-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10659-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLA31BD221SN4D
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 4 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206‏ (3216 מטרי), מערך, 8 פדי PC 150mA 350mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLA31BD221SN4D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
150mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
350mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), מערך, 8 פדי PC
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
4
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz