BLE18PK160SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLE18PK160SN1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLE18PK160SN1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLE18PK160SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLE18PK160SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 5A 12mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLE18PK160SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
12mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
16 Ohms @ 100 MHz