BLE32SN120SN1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLE32SN120SN1LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLE32SN120SN1LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLE32SN120SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLE32SN120SN1L
תיאור
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
תיאור מפורט
12 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1210 (3225 מטרי) 20A ‎0.6mOhm‎
מודלים EDA/CAD
BLE32SN120SN1L דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
20A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎0.6mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
12 Ohms @ 100 MHz