BLF02RD331GNED
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18091-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18091-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18091-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLF02RD331GNED
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 2.4 GHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 01005 (0402 מטרי) 220mA 600mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLF02RD331GNED דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
220mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
01005 (0402 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.32‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 2.4 GHz