BLF03RD102GZED
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLF03RD102GZEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLF03RD102GZEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLF03RD102GZEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLF03RD102GZED
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
תיאור מפורט
1 kOhms @ 2.4 GHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 220mA 1Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLF03RD102GZED דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 2.4 GHz
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.024‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
220mA