BLM03AX100SZ1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM03AX100SZ1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM03AX100SZ1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM03AX100SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM03AX100SZ1D
תיאור
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 1A 50mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM03AX100SZ1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
עכבה @ תדר
10 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
1A