BLM03AX241SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5623-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5623-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5623-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM03AX241SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
240 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 350mA 380mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM03AX241SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
380mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
240 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
350mA