BLM03HD601SN1D אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 233,405
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 3,179,982
גיליון נתונים
Abracon LLC
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 150mA 1.7Ohm