BLM03HG122SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-15008-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-15008-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-15008-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM03HG122SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 100mA 3.5Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM03HG122SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.5Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
עכבה @ תדר
1.2 kOhms @ 100 MHz