BLM15AG102SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1007-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1007-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1007-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15AG102SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 300mA 650mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM15AG102SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
650mOhm
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
300mA