BLM15AX601SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5441-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5441-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5441-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15AX601SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 500mA 340mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM15AX601SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
340mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
500mA