BLM15EX221SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16508-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16508-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16508-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15EX221SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.3A 140mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM15EX221SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
140mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz