BLM15PX330SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM15PX330SH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM15PX330SH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM15PX330SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15PX330SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 2LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 3A 22mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM15PX330SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
22mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
33 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
3A