BLM18AG471WH1D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Murata Electronics
קיים במלאי: 62,582
גיליון נתונים
470 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 200mA 200 MOhm