BLM18BB151SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5248-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5248-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5248-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18BB151SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 450mA 370mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18BB151SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
450mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
370mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
עכבה @ תדר
150 Ohms @ 100 MHz