BLM18BB471SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18BB471SH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18BB471SH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18BB471SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18BB471SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 אופן הפרשי - יחיד מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
BLM18BB471SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz