BLM18HD102SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1031-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1031-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1031-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18HD102SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 50mA 1.8Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM18HD102SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
50mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.8Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz