BLM18HG471SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1032-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1032-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1032-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18HG471SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 200mA 850mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18HG471SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
850mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
200mA