BLM18KG260TZ1D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 26 OHM 0603 4LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 6A 7mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BLM18KG260TZ1D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 7mOhm |
יצרן Murata Electronics | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו כוח | גובה (מקס') 0.037 אינץ' (0.95 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
עכבה @ תדר 26 Ohms @ 100 MHz | מאפיינים לרכב |
דירוג זרם (מקס') 6A | מספר מוצר בסיס |