BLM18KG471SZ1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16497-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16497-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16497-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18KG471SZ1D
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.5A 130mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18KG471SZ1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
1.5A