BLM18PG221SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5221-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5221-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5221-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18PG221SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.4A 100mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18PG221SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.4A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz