BLM18PG331SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11035-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11035-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11035-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18PG331SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.2A 150mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18PG331SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
1.2A