BLM18RK601SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5227-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5227-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5227-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18RK601SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 200mA 600mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18RK601SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
200mA