BLM18SN220TH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13959-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13959-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13959-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SN220TH1D
תיאור
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
22 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 8A 4mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18SN220TH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
22 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
8A