BLM18SP101SZ1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SP101SZ1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SP101SZ1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SP101SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SP101SZ1D
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3.7A 22mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18SP101SZ1D דגמים
דירוג זרם (מקס')
3.7A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
22mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz