BLM18SP102SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SP102SH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SP102SH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SP102SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SP102SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.2A ‎185mOhm‎
מודלים EDA/CAD
BLM18SP102SH1D דגמים
דירוג זרם (מקס')
1.2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎185mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz