BLM18SP300SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SP300SH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SP300SH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SP300SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SP300SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 6A 8mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM18SP300SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג מסנן
קו כוח
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
30 Ohms @ 100 MHz