BLM21AG102SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10664-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10664-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10664-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21AG102SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 500mA 280mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM21AG102SH1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
280mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
500mA