BLM21AG102SH1D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 500mA 280mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BLM21AG102SH1D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 280mOhm |
יצרן Murata Electronics | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 1 | גובה (מקס') 0.041 אינץ' (1.05 מ"מ) |
עכבה @ תדר 1 kOhms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
דירוג זרם (מקס') 500mA | מספר מוצר בסיס |