BLM21AG121SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11038-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11038-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11038-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21AG121SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 800mA 100mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM21AG121SH1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
800mA