BLM21SP111SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18591-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18591-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18591-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21SP111SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 110 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
110 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 5A
מודלים EDA/CAD
BLM21SP111SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
מספר מוצר בסיס
עכבה @ תדר
110 Ohms @ 100 MHz