BLM21SP601BH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18581-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18581-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18581-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21SP601BH1D
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2.3A 60mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM21SP601BH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
60mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
2.3A