BLM31KN102BH1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18083-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18083-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18083-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM31KN102BH1L
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 1.4A 75mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM31KN102BH1L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
75mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
1.4A