BLM31KN471SN1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16530-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16530-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16530-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM31KN471SN1L
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 4A 20mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM31KN471SN1L דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz