BLM31KN601BH1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18087-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18087-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18087-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM31KN601BH1L
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 38mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM31KN601BH1L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
38mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
2A