BLM31PG391SN1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5229-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5229-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5229-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM31PG391SN1L
תיאור
FERRITE BEAD 390 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
390 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 50mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM31PG391SN1L דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
390 Ohms @ 100 MHz