BLM41PG600SN1L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1058-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1058-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1058-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM41PG600SN1L
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1806 (4516 מטרי) 6A 9mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM41PG600SN1L דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
9mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1806 (4516 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz