CSTNE12M0G550000R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17943-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17943-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-17943-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSTNE12M0G550000R0
תיאור
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz קרמי מהודים קבל מובנה 33 pF ±0.2% 30 Ohms -40°C ~ 85°C הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSTNE12M0G550000R0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מאפיינים
קבל מובנה
יצרן
Murata Electronics
קיבוליות
33 pF
סדרה
עכבה
30 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
קרמי
מארז‏ / תיבה
‎3-SMD‏, לא סטנדרטי
תדר
12 MHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.051‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.30‏ מ"מ)
יציבות התדר
±0.2%
גובה
0.032‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±0.5%