CSTNE20M0V53Z000R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17955-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17955-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-17955-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSTNE20M0V53Z000R0
תיאור
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz קרמי מהודים קבל מובנה 15 pF ±0.3% 40 Ohms -40°C ~ 125°C הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSTNE20M0V53Z000R0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מאפיינים
קבל מובנה
יצרן
Murata Electronics
קיבוליות
15 pF
סדרה
עכבה
40 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
קרמי
מארז‏ / תיבה
‎3-SMD‏, לא סטנדרטי
תדר
20 MHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.051‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.30‏ מ"מ)
יציבות התדר
±0.3%
גובה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±0.5%